На головну > Новини > Після 23 видів програми Львівщина на п’ятому місці в загальному заліку VI літніх юнацьких спортивних ігор України 2011 року

16 Серпень 2011

Згідно з інформацією департаменту спорту вищих досягнень Мінсімямолодьспорту у загальнокомандному заліку VI літніх юнацьких спортивних ігор України 2011 року Львівська область у першій групі областей посідає п’яте місце після проведених змагань з 23 олімпійських видів спорту.

Загалом вже відбулися змагання з дзюдо, синхронного плавання, спортивної гімнастики, важкої атлетики, художньої гімнастики, тхеквондо, кульової стрільби, боксу, вільної боротьби, стрибків у воду, греко-римської боротьби, стрибків на батуті, настільного тенісу, вітрильного спорту, плавання, бадмінтону, велоспрт-трек, стрільби з лука, сучасного п’ятиборства, триатлону, велоспорт-шосе, академічного веслування, веслувального слалому.

За підсумками цих змагань молоді спортсмени Львівської області здобули 2 856 очок.

Лідирує у загальному заліку команда столичних спортсменів – 5 638 очок, друге місце посідає команда Дніпропетровщини – 4 594 очки, третє – Харківська область – 4 517 очок. Четверту сходинку наразі утримують атлети Донеччини – 4 295 очок.

Залишається побажати представникам Львівської області успішних наступних стартів – зокрема, у стрільбі стендовій, фінали яких відбудуться у Львові та веслування на байдарках і каное.

Оксана Вацеба, заступник начальника управління з питань фізичної культури і спорту ОДА