На головну > Новини > Представники кульової стрільби Львівщини успішно виступають на Чемпіонаті Європи з кульової стрільби!

12 Серпень 2011

З 31 липня по 14 серпня 2011 року в місті Белграді (Сербія) триває Чемпіонат Європи зі стрільби кульової серед юніорів та дорослих.

Серед 30 членів збірної команди України (15 дорослих та 15 юніорів) успішно виступають представники львівської школи кульової стрільби. Зокрема, Роман Бондарук,  в особистій першості, тричі змагаючись у перестрілці з росіянином Алєксєєм Клімовим, здобув срібну нагороду й виборов олімпійську ліцензію для України!

В командних змаганнях збірна команда України, в яких виступало двоє львів’ян – Роман Бондарук та Олександр Петрів, виборола бронзові медалі!

Олімпійський чемпіон Пекіну Олександр Петрів в особистій першості фінішував шостим.

Наразі, завдяки здобутим нагородам, українські спортсмени отримали 8 ліцензій на участь в ХХХ літніх олімпійських ігор у Лондоні 2012 року!

Спортсмени-юніори також вже здобули медалі континентальної першості: 4 срібних нагороди та 6 бронзових.

Технічні результати змагань

Особиста першість:

1. А.Клімов (Росія) – 30 очок у фіналі (585 оч. у кваліфікації) – перемога за перестрілкою

2. Р.Бондарук (Україна) – 30 (584)

3. К.Рейтц (Німеччина) – 24 (587)

6. О.Петрів (Україна) – 10 (580)

Командна першість:

1. Чехія – 1732