На головну > Новини > Вперше у Львові відбудеться матч національної збірної команди України з регбі-15


Вперше у Львові відбудеться матч національної збірної команди України з регбі-15


10 Серпень 2011


20 серпня 2011 року на львівському стадіоні «Юність» у парку культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького (вул. Болгарська, 4) відбудеться матч національної збірної команди України та збірної команди Румунії в рамках Кубку Європейських націй Дивізіон А-1 з регбі-15.

 

Початок гри о 15 годині. Вхід для усіх глядачів та любителів спорту вільний.

 

 

Львів вперше буде приймати матч збірної України з регбі. На цій грі планується присутність керівників Федерації регбі України та президента Європейської асоціації регбі (FIRA-AER) Жана-Клода Баке.

 

Цей матч збірною Румунії, було перенесено з Києва до Львова, оскільки погодні умови не дозволили провести в лютому 2011 року у столиці України матч на належному рівні.

 

До складу національної збірної команди України викликано 28 регбістів: Євген Чайка, Олександр Полянський, Едуард Вертилецький, Руслан Радчук, Олексій Новокрєщєнов, Роман Кулаківський, Дмитро Федишин, Джаба Малагурадзе, Зураб Кікачеішвілі, Микола Делиєргієв, Павло та Денис Масюкови, Віталій Краснодемський, Георгій Гегідзе (усі «Кредо 63», Одеса); Сергій Сухих, Іван Залізняк, В’ячеслав Красільнік, Микола Кірсанов, Сергій Церковний, Сергій Гарькавий, В’ячеслав Пономаренко, Олександр Ломакін, Сергій Кравченко, Олег Косарєв (усі – «Олімп», Харків); Віталій Орлов («Єнисей-СТМ», Красноярсь, РФ); Олег Шевченко («Динамо-Центр», Тираспіль, Молдова); Тарас Марченко («Авіатор», Київ); Влад Грабовський («Сокіл», Львів).

 

13-го серпня 2011 року національна збірна України з регбі-15 розпочне навчально-тренувальний збір в м.Львові з підготовки до матчу Кубку Європейських націй.