На головну > Новини > 27 серпня на Прикарпатті відбудеться чемпіонат світу серед молодих голубів


27 серпня на Прикарпатті відбудеться чемпіонат світу серед молодих голубів


10 Серпень 2011


27 серпня 2011 року у Павлівці на голубодромі відбудеться чемпіонат світу з льотів спортивних молодих голубів. І якщо пташині перегони тут не в новинку, організатори запевняють, що вперше цього року участь у міжнародних змаганнях візьмуть саме молоді голуби. Чемпіонат буде проведений в рамках відзначення 20-ї річниці Незалежності України.

 

Що це за захід, як він відбуватиметься та про основні етапи його підготовки мовилося на першому засіданні організаційного комітету для проведення Чемпіонату світу з льотів спортивних молодих голубів, що відбувся за участі голови районної державної адміністрації Ігоря Овчара, основних організаторів – голубовода німця за походженням Матіаса Гьопфнера та голови Крайової організації ФСТ «Україна» Ярослава Гонтковського, заступників голови районної державної адміністрації Володимира Дутчака, голови районної ради Руслана Фармуса, керівника виконавчого апарату районної ради Михайла Королика, начальників та представників відділів районної державної адміністрації, районних служб, директорів Тисменицької дитячо-юнацької спортивної школи та Павлівської ЗОШ, ЗМІ.

 

Вже продумана програма та визначено основних виконавців. Так, фінансовими питаннями, виготовленням атрибутики та нагород, транспортом для перевезення голубів відає Матіас Гьопфнер. Виконкому Павлівської сільської ради рекомендовано провести роботи по організації благоустрою та приведення в належний санітарний стан територій, будівель, розташованих поряд із місцем проведення фіналу Чемпіонату. Торкнулися питання символіки, дотримання правопорядку під час спортивних перегонів, встановлення вказівників на дорогах, що ведуть до голубодрому, розіграшу лотереї.

 

По завершенні зустрічі голова районної державної адміністрації Ігор Овчар виїхав на Павлівський голубодром, щоб особисто знати стан справ по даному питанні та, в разі потреби, дати ряд доручень відповідним службам. Попередньо на місце проведення Чемпіонату вже виїжджав заступник голови районної державної адміністрації Володимир Дутчак, спілкувався із організаторами та вивчав ситуацію.

 

Довідково. Голубодром у Павлівці вступив в експлуатацію з 2006 року. Відтоді тут щороку проводяться найбільші міжнародні перегони молодих голубів в Україні.

 

За матеріалами galsports.com