На головну > Новини > Львівщина очікує учасників легкоатлетичного надмарафонського пробігу «Схід-Захід», що стартував у Донецьку і присвячений 20-ій річниці Незалежності України


Львівщина очікує учасників легкоатлетичного надмарафонського пробігу «Схід-Захід», що стартував у Донецьку і присвячений 20-ій річниці Незалежності України


10 Серпень 2011


9 серпня у м. Донецьку розпочався легкоатлетичний багатоденний надмарафонський пробіг «Схід-Захід» з нагоди 20-ї річниці Незалежності України.

 

Надмарафон пролягає за маршрутом Донецьк-Дніпропетровськ-Київ-Житомир-Вінниця-Хмельницький-Тернопіль-Львів і має на меті демонстрацію єдності усіх регіонів України та пропаганду здорового способу життя серед українців.

 

Старт марафону дав головаДонецької облдержадміністрації Андрій Шишацький.

 

Загальна протяжність маршруту 1 500 км, які учасники пробігу мають подолати за 15 бігових днів. Участь у пробігові беруть майже півсотні ветеранів спорту та любителів оздоровчого бігу Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Сумської, Рівненської та Львівської областей. Львівщину, зокрема, представляє відомий ветеран-марафонець Олексій Кулик.

 

Долати увесь маршрут марафонці збираються естафетою по 6осіб. Кожен ветеран спорту щоденно буде пробігати по 35 – 40 км. По дорозі учасники мають намір зустрічатися з громадськістю йобговорювати питання співпраці між регіонами і пропагувати фізичну культурута спорт.

 

Фініш надмарафону очікується у місті Львові 22 серпня о 19 годині з проміжним фінішем у м.Золочеві о 12 годині.

 

Залишається побажати усім учасником багатоденного пробігу наснаги і здоров’я, а усім українцям справжньої єдності та взаєморозуміння!

 

 

Оксана Вацеба, заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту ЛОДА