На головну > Новини > Тамара ДИЧКО учасниця кадетського чемпіонату світу з дзюдо

Тамара ДИЧКО учасниця кадетського чемпіонату світу з дзюдо

10 Серпень 2011

5 серпня відбулося завершальне засідання тренерської ради федерації дзюдо України на якому сформовано остаточний склад збірної для участі у Чемпіонаті Світу з дзюдо серед кадетів U17, який проходитиме у київському палаці спорту у період з 11 по 14 серпня 2011 р.

Львівську область у складі національної збірної буде представляти чемпіонка України 2010 р., вихованка СДЮШОР № 2 та училища фізичної культури Тамара ДИЧКО (в.к. 70 кг), Тамара тренується під керівництвом Заслуженого тренера України – Ярослава Стельмаха. Тішить безперечно і цей факт, що двоє Львів’ян – Олександр БАВШИН та Тетяна ГАВРИЛОВА запрошені взяти участь у суддівстві Чемпіонату Світу.