На головну > Новини > 6 серпня завершився ІІІ етап Кубка світу зі стрільби з лука (м. Огден, США)

6 серпня завершився ІІІ етап Кубка світу зі стрільби з лука (м. Огден, США)

09 Серпень 2011

2 - 6 серпня 2011р. у м.Огден (США) відбувся ІІІ етап Кубка світу зі стрільби з лука, в якому взяли участь 200 спортсменів з 30 країн.

У фіналі жіночої командної першості «золоті» медалі і перемогу здобула українська жіноча збірна у складі харків’янки Ніни Мильченко та львів’янок Катерини Палехи і Катерини Яворської, які зустрічались зі збірною Індії і перемогли з рахунком 213 -210!

У боротьбі за «бронзові» медалі у фіналі чоловічої командної першості українська збірна у складі харків’янина Віктора Рубана та львів’ян Маркіяна Івашка і Дмитра Грачова зустрічались зі збірною Індії. Українці перемогли з рахунком 222 -218!

У чоловічому фіналі в індивідуальній першості перший рейтинговий номер американської збірної Еллісон Бредлі зустрічався з першим рейтинговим номером української команди, львів’янином Дмитром Грачовим. Переміг американський лучник 6:2. Наш Дмитро Грачов здобув «срібну» медаль Кубка світу.

У командному міксі (змагання змішаних пар) український дует у складі львів’янина Дмитра Грачова та харків’янки Ніни Мильченко став бронзовим призером змагань.

Підсумовуючи успіхи, львівські спортсмени посіли наступні місця:

Грачов Дмитро - 2 особисте місце3 командне місце;

Івашко Маркіян - 4 особисте місце, 3 командне місце;

Іваницький Георгій - 17 особисте місце;

Палеха Катерина - 4 особисте місце, 1 командне місце;

Яворська Катерина - 17 особисте місце, 1 командне місце.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з успішним виступом на Кубку світу зі стрільби з лука