На головну > Новини > 24 серпня – зіркова естафета з нагоди відзначення 20-ї річниці Незалежності України

04 Серпень 2011

На виконання доручення голови Львівської облдержадміністраціївід 25 червня 2011 року №47/0/6-11 щодо організації та проведення заходів з відзначення 20-ї річниці Незалежності України, управління з питань фізичної культури та спорту проводить 24 серпня ц.р. зіркову естафету  зі стартом від пам’ятників видатним діячам української державності та фінішем біля пам’ятника Т. Шевченку на проспекті Свободи у м. Львові за участю фізкультурно-спортивних та громадських організацій Львівщини.

Зіркова естафета передбачає одночасний фініш усіх колон о 12 годині біля пам’ятника Т. Шевченку у м. Львові.

Естафета відбуватиметься за такими етапами:

1. Від пам’ятника Михайлові Грушевському – легкоатлетична колона за участю юнаків та дівчат 20-ти літнього віку – ровесників Незалежності України

2. Від пам’ятника В’ячеславовіЧорноволу– легкоатлетична колона за участю депутатського корпусу та представників органів державного управління

3. Від пам’ятника Степанові Бандері - легкоатлетична колона за участю представників ФСТ «Україна»

4. Від пам’ятника Данилові Галицькому - легкоатлетична колона за участю представників ФСТ «Колос»

5. Від пам’ятного знаку борцям за волю України, вул. Вітовського (навпроти входу в Парк Б.Хмельницького) – легкоатлетична колона за участю представників ФСТ «Спартак»

6. Від пам’ятника охоронцям української державності (Юрію Змієборцю), площа Генерала Григоренка – легкоатлетична колона за участю представників ФСТ «Динамо»

7. Від пам’ятника Маркіяну Шашкевичу – легкоатлетична колона за участю представників освітянського спорту

8. Від пам’ятника Іванові Франкові – колона представників інвалідного спорту на візках

9. Від пам’ятника товариству «Просвіта» - легкоатлетична колона за участю спортсменів-студентів Львівського державного університету фізичної культури

10. Від пам’ятника Іванові Підкові – піша колона за участю олімпійців та ветеранів спорту Львівщини

11. Від пам’ятника Василеві Стефанику– колона на роликових ковзанах за участю юних хокеїстів Львівщини

12. Від Меморіалу Воїнів УГА на Личаківському цвинтарі – велосипедна колона за участю спортсменів-велосипедистів Львова

13. Від пам’ятника товариству «Сокіл-Батько» по вул. Стрийській, поблизу будівлі Податкової адміністрації – кінна колона за участю вихованців ДЮСШ «Буревісник»

14. Від пам’ятника Романові Шухевичу в с. Білогорщі (Залізничний район м. Львова) – мотоциклетна колона за участю представників мотоциклетних та автомобільних спортивно-технічних клубів ТСО України

15. Від музею Є. Коновальця в Зашкові (Жовківський район) – автомобільна колона за участю представників автомобільних спортивно-технічних клубів.