На головну > Новини > Представник кульової стрільби Львівщини Павло Коростильов – переможець та рекордсмен II літніх Юнацьких Олімпійських ігор

18 Серпень 2014

В китайському місті Нанкіні тривають II літні Юнацькі Олімпійські ігри, участь у яких беруть 3 600 спортсменів віком від 14 до 18 років з понад 200 країн світу.

У складі збірної команди України, яку представляють 58 юних олімпійців з 20 регіонів України, успішно змагається вихованець Львівського училища фізичної культури, представник спортивної династії Павло Коростильов. Він виборов золоту медаль у змаганнях з кульової стрільби.

У фінальній серії, де всі бали знімаються і все починається з початку, боротьба тривала до останнього пострілу. Але Павло, який захопив лідерство майже на початку сесії, нікому не збирався віддавати свою перемогу. У підсумку його чемпіонська сума склала 203,4 бали, що на 0,6 очка більше світового рекорду, який він сам і встановив цього року.

Вітаємо Павла Коростильова та його тренерів В. Коростильову, О. Камінського.

Срібним призером II ЮОІ став кореєць Чеонжанг Кім (199.8), а бронзовим – француз Едоард Дортомб (178,6).

«Я дуже щасливий, що зумів перемогти. Моя мама зрадіє, адже хотіла, щоб я виборов медаль», - прокоментував чемпіон.

За словами новоспеченого чемпіона, ніяких особливих хвилювань сьогодні не було, все як завжди на тренуванні. На запитання чи заважала музика і оплески під час старту, Павло відповів: «Ні, я ні про що не думав. Намагався від всього абстрагуватися».

Для збірної команди України це друга золота й третя загалом медалі на цих Іграх.

Змагання в Нанкіні триватимуть до 28 серпня. Загалом на Іграх буде розіграно 222 комплекти нагород в 28 видах спорту.

За матеріалами: noc-ukr.org

Довідково:

КОРОСТИЛЬОВ ПАВЛО СЕРГІЙОВИЧ

Спортивне звання: МС

Дата народження: 5 листопада 1997 р.

Вид зброї: пістолет

Спортивне товариство: Збройні Сили України, Львівське училище фізичної культури, ДЮСШ №1.

Освіта: незакінчена середня, учень  Львівського училища фізичної культури.

Сімейний стан: неодружений.

Спортивні досягнення: срібний та бронзовий призер чемпіонату Європи у вправах з пневматичної зброї серед юніорів 2012 року, чемпіон командного заліку фіналу Юнацької ліги Європи зі стрільби кульової, срібний та бронзовий призер чемпіонату Європи у вправах з пневматичної зброї серед юніорів 2013 року, абсолютний чемпіон Європи 2014 року та рекордсмен світу зі стрільби кульової (пістолет) серед юніорів в особистому заліку та командному заліку, бронзовий призер етапу Кубку світу серед дорослих спортсменів 2014 року, багаторазовий чемпіон України, не однократний переможець та призер міжнародних змагань, член національної збірної команди України.

2012 рік

3  м. особисто, 2 м.. в команді на чемпіонаті Європи серед юніорів (м. Болонья, Італія);

1 м. в командному заліку фіналу Юнацької ліги Європи зі стрільби кульової (м.Вроцлав, Польща).

2013 рік

3  м. особисто, 2 м.. в команді на чемпіонаті Європи серед юніорів (м. Оденсе, Данія);

1 м., 2 м. особисто, 3 м. в команді на чемпіонаті Європи серед юніорів, рекорд світу (м.Осієк, Хорватія);

2014 рік

абсолютний чемпіон Європи та рекордсмен світу зі стрільби кульової (пістолет) серед юніорів в особистому заліку та командному заліку (м.Москва, Росія).

3 м. особисто на етапі кубку світу серед дорослих спортсменів (м.Мюнхен, Німеччина);

Чемпіон ІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор 2014 року та рекордсмен світу зі стрільби кульової у вправі ПП-2 (пістолет) (м.Нанкін, Китай).

Тренери:  заслужений тренер України – Коростильова Валентина Іванівна; заслужений тренер України – Камінський Олександр Борисович.