На головну > Новини > Олімпійська вікторина для львівських школярів

Олімпійська вікторина для львівських школярів

09 Травень 2011

У Львівській школі-гімназії імені Василя Симоненка, яка залучена до міжнародного проекту співпраці школярів різних країн з нагоди проведення Перших юнацьких зимових Олімпійських Ігор 2012 року в Австрії, відбувся цікавий захід. З ініціативи управління з питань фізичної культури та спорту Львівської ОДА та відділення НОК України у Львівській області й безпосередньо стипендіата НОК України, учасниці зимових Олімпійських Ігор 1994 року в Лілегаммері Христини Подгрушної, відбулася олімпійська вікторина для гімназистів 5-6 класів.

П’ять команд гімназистів змагалися між собою на краще знання історії міжнародного олімпійського руху та історії українського олімпійського спорту. Кожна команда отримала книжкові подарунки від НОК України, а команда переможців – олімпійські щоденники.

Безпосередньо перед вікториною для підвищення рівня знань про олімпійський рух з цікавою мультимедійної доповіддю виступила доцент Львівського державного університету фізичної культури, майстер спорту Оксана Гречанюк. Серед учасників цього дійства та членів журі були керівники районного відділу освіти, керівники школи-гімназії, відповідальний секретар відділення НОК України у Львівській області Оксана Вацеба, ЗТ України Мирослав Герцик, чемпіонка України з фехтування, студентка Львівського державного університету фізичної культури Ольга Задорожна, з якими школярі ще тривалий час після завершення вікторини могли поспілкуватися й взяти автографи.

Віриться, що львівські гімназисти гідно представлятимуть Україну в міжнародному спортивному святі юнацького зимового спорту 2012 року.