На головну > Новини > Сьогодні відбулося нагородження срібного призера Чемпіонату Європи з важкої атлетики Ігора Шимечка

04 Травень 2011

Сьогодні у ЛОДА відбулося нагородження Заслуженого майстра спорту України, срібного призера Чемпіонату Європи з важкої атлетики у ваговій категорії +105кг Ігора Шимечка та його тренера Ярослава Мартинюка, головою Львівської ОДА Михайлом Цимбалюком, який вручив почесні грамоти та цінні подарунки.

«Ваші здобутки під час Чемпіонату Європи в Казані є надзвичайно важливими, ви гордість Львівщини. Вітаю вас з перемогою, бажаю нових здобутків на цьогорічному Чемпіонаті світу, де виборюватимуть ліцензії на право участі в Олімпійських іграх у Лондоні 2012 року. Ваша щоденна праця, медалі – це імідж нашої країни в світі», – зазначив голова ЛОДА М. Цимбалюк.

Голова ЛОДА також пообіцяв спортсмену допомогти у вирішенні житлового питання. «Ваші здобутки мають бути належно оцінені», – наголосив М. Цимбалюк.

Нагадаємо, що Ігор Шимечко виборов срібну медаль у сумі двоборства та став чемпіоном у ривку на Чемпіонаті Європи з важкої атлетики 2011 року, який відбувся в Казані (Росія).