На головну > Новини > Львівська область посіла І місце в VІ літніх юнацьких спортивних іграх України зі стрільби кульової

29 Квітень 2011

В VІ літніх юнацьких спортивних іграх України зі стрільби кульової за підсумками загальнокомандної першості Львівська область посіла І місце з результатом 443,5 очок, ІІ місце – Дніпропетровська обл. (396,5 очок), ІІІ місце – АР Крим (287,5 очок).

Сьогодні також додала очок до скарбнички Львівщини Христина Кручковська, посівши ІІ місце в особистій першості у вправі ПП-2,  Буряк Христина у цій вправі була четвертою.

Павло Коростильов, Дмитро Удод та Дмитро Попов здобули ІІ командне місце у вправі МП-8.