На головну > Новини > Відбулося засідання колегії управління з питань фізичної культури та спорту Львівської ОДА

29 Квітень 2011

28 квітня 2011 року відбулося чергове засідання колегії управління з питань фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Під головуванням начальника управління Ю.Майбороди й за участю керівників структурних підрозділів галузі фізичної культури та спорту райдержадміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення, керівників обласних організацій фізкультурно-спортивних товариств та відомств, голів обласних спортивних федерацій було обговорено такі питання:

1. Стан та перспективи розвитку баскетболу у Львівській області.

2. Роль та місце обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру в системі фізкультурно-спортивного руху області.

Серед доповідачів та виступаючих були: новообраний голова обласної федерації баскетболу Ігор Савицький, тренер з чималим досвідом баскетбольної праці Леонід Дербаба, директор обласної ДЮСШ Мирослав Возний, начальник відділу фізичної культури та спорту Червоноградської міської ради Валерій Гаврилюк, керівник структурного підрозділу Жидачівського району Йосип Будзінський, директор обласного центру «Спорт для всіх» Олег Криштальський, завідувач відділення обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру Людмила Орлова та інші.

Вкотре констатувалася несприятлива ситуація для розвитку фізкультурно-спортивного руху у місті Львові. Для прикладу, в обласному центрі Львівщини з давніми й визначними досягненнями в розвитку баскетболу діє всього лишень одне відділення цієї популярної гри в дитячо-юнацькій школі, не проводяться першості міста з баскетболу, а про шкільний чи студентський баскетбол, чи елементарні баскетбольні щити на подвір’ях вже й не ведеться мова…

У роботі колегії взяли також участь перший заступник Головного управління охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Середа (до речі, майстер спорту, у минулому спортсмен високого рівня) та головний державний інспектор Держгірпомнагляду Юрій Жижура, який зважаючи на відзначення в Україні саме 28 квітня Всесвітнього дня охорони праці, актуалізував питання необхідності провадження ефективної системи управління охороною праці.

За результатами обговорення ухвалено відповідні рішення та пропозиції.

Оксана Вацеба, заступник начальник управління з питань фізичної культури та спорту Львівської ОДА