На головну > Новини > В Туреччині триває перший в історії жіночого аматорського боксу чемпіонат світу з боксу серед жінок


В Туреччині триває перший в історії жіночого аматорського боксу чемпіонат світу з боксу серед жінок


29 Квітень 2011


21 квітня - 1 травня  2011 року в м.Анталія (Туреччина) триває перший в історії жіночого аматорського боксу чемпіонат світу з боксу серед жінок у вікових категоріях: молодь та юніорки.

 

Жіночий бокс за остатні роки набрав неабиякої популярності серед молоді, адже в чемпіонаті беруть участь 264 атлети, що представляють 45 країн світу  у  вікових групах молодь та юніорки.

 

Навіть в порівнянні з першим жіночим чемпіонатом світу серед дорослих, який відбувся 2001 року в США кількість учасниць є більшою.

 

Представлена на цих змаганнях і збірна України. До складу національної збірної увійшла вихованка Львівщини – Вікторія Вірт (м.Борислав, ДЮСШ «Атлант», БК «Гладіатор» - тренер Олег Загірський), яка представлена  у віковій групі – юніорки – вагова категорія 54 кг.

 

27 квітня  у чверть фіналі змагань Вікторія проводила бій з представницею господарів чемпіонату  ÇIGDEM YÜKSEL(Туреччина), захопивши ініціативу в першому раунді Вікторія здобула переконливу перемогу  з результатом  23 : 10.

 

28 квітня  за вихід до фіналу сценарій поєдинку з представницею Румунії Ioana Lavinia MERA був незмінний. За явною перевагою Вікторії Вірт поєдинок завершився в першому раунді з рахунком 11 : 3.

 

30 квітня  у фінальній сутичці Вікторія Вірт зустрінеться з представницею Росії KHILCHENKO Svetlana.