На головну > Новини > 26 квітня у Львові урочисто розпочались VІ літні юнацькі спортивні ігри України зі стрільби кульової

29 Квітень 2011

26 квітня 2011 року  на  спортивно-стрілецькому комплексі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України урочистим відкриттям, прикрасою якого стали показові виступи колективу театру спорту  Львівського Державного університету фізичної культури, розпочалися комплексні змагання, що проводяться Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту з олімпійських видів спорту – VІ літні юнацькі спортивні ігри України зі стрільби кульової.

Під час урочистого відкриття спортсменам було вручено посвідчення почесного звання «Майстер спорту України» та значок.

Також було проведено нагородження почесною грамотою Кабінету Міністрів України та пам’ятним знаком «За видатні спортивні досягнення та вагомий особистий внесок у забезпечення успішного виступу національної збірної команди на Юнацьких Олімпійських іграх в.Сінгапурі» :

- Чапалу Генадія Миколайовича – м.Кривий Ріг;

- Камінського Олександра Борисовича – м.Рівне;

- Кушнірова Дениса В’ячеславовича – м.Кривий Ріг;

та вручено подяки прем’єр-Міністра Кабінету Міністрів України - Миколи Азарова «За видатні спортивні досягнення та вагомий особистий внесок у забезпечення успішного виступу національної збірної команди на Юнацьких Олімпійських іграх в.Сінгапурі»:

- Вдовиченку Миколі Михайловичу – м.Черкаси;

- Кулішу Сергію Володимировичу – м.Черкаси.

У змаганнях беруть участь 157 юних атлетів, які представляють 16 областей України, АР Крим та м. Київ.

Змагання триватимуть до 30 квітня 2011 року.

За підсумками перших днів змагань Львів’яни здобули наступні нагороди:

27 квітня

У вправі  ГП-6 – срібним призером став Тарас Андрушко, виконавши норматив майстра спорту України міжнародного класу (594 очка) поступившись в передостанній серії призеру Юнацьких Олімпійських ігор в Сінгапурі  - Сергію Кулішу з м.Черкаси.

Серед дівчат у вправі МП-5 перемогу здобула Юрченко Ксенія (м.Львів), а також  разом з партнерами по команді Бурак Христиною (5 місце) та Бондарук Анастасією (6 місце) здобули І командне місце у цій вправі.

У вправі ГП-4 нажаль не потрапила до трійки призерів Холод Марія, яка  посіла ІV місце.

28 квітня

Знову до трійки призерів, але вже  у вправі  МГ-9 увійшов Тарас Андрушко, який посів ІІІ місце – поступившись іменитому Сергію Кулішу (І місце ) та срібному призеру чемпіонату світу серед юніорів Сергію Касперу з АР Крим, який посів ІІ місце з таким самим результатом, як в Т.Андрушка – 591 очко.

Вдалось потрапити до трійки призерів і Марії Холод у вправі МГ-5.

Серед юнаків у вправі ПП-3 не було рівних Коростильову Павлу (І місце), який обстріляв свого партнера по команді Дмитра Попова (ІІ місце). Командою разом з партнером по команді Дмитром Удодом (6 місце) хлопці здобули І командне місце у цій вправі.

За попередніми підсумками у турнірній таблиці команди розташувались наступним чином:

І місце -  Львівська область;

ІІ місце – Дніпропетровська;