На головну > Новини > Сергій Глущенко обговорив актуальні питання розвитку галузі фізичної культури та спорту на Львівщині


Сергій Глущенко обговорив актуальні питання розвитку галузі фізичної культури та спорту на Львівщині


27 Квітень 2011


В рамках візиту до Львова Перший заступник Голови Державної служби молоді та спорту України Сергій Глущенко провів зустріч з начальником та працівниками управління з питань фізичної культури та спорту Львівської ОДА, обговоривши актуальні питання розвитку галузі фізичної культури та спорту на обласному рівні. Особливо цікавою виявилася зустріч С.В.Глущенка зі студентами4 курсу Львівського державного університету фізичної культури, які саме в цей час проходять організаційну практику в управлінні. Одному з керівників українського фізкультурно-спортивного руху було цікаво почути думку майбутніх тренерів на свою подальшу професійну діяльність, а студентам-практикантам в свою чергу цікавими були стратегічні плани Державної служби молоді та спорту України.

 

 

 

У Львові С.Глущенко взяв також участь у відкритті міжнародних змагань зі стрільби з лука «Олімпійські надії», а в рамках підготовки проведення Євро-2012 візьме участь у роботі другої міжнародної зустрічі керівників Фан-посольств разом з об´єднанням футбольних уболівальників Європи "FSE", яка 27-28 квітня триватиме в столиці Галичини.

 

Перший заступник Голови Державної служби молоді та спорту зауважив, що створення фан-посольств відіграє дуже конструктивну і позитивну роль у програмі гостинності турніру.

 

 

Оксана Вацеба, заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту