На головну > Новини > Вітаємо з успішним виступом на Чемпіонаті України членів збірної Львівської області з важкої атлетики

22 Квітень 2011

22 квітня у Запоріжжі завершився Чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів до 20 років. Львівщину представляли 10 важкоатлетів. Збірна області під керівництвом Науменка Володимира здобула 3 нагороди:  1 золоту та  2 бронзові медалі.

І місце у ваговій категорії 56 кг. посів Стецяк Орест, ІІІ місце у ваговій категорії 62 кг. - Устрицький Максим, а також ІІІ місце у ваговій категорії +105 кг. - Клюшник Богдан.

Бажаємо львівським спортсменам та їхньому тренеру продовжити успіх і на міжнародній арені!

Орест Куценко, головний спеціаліст