На головну > Новини > На Львівщині відбувся традиційний турнір з міні-футболу серед ветеранів “Святослав-OPEN”

20 Лютий 2013

Нещодавно на базі відпочинкового комплексу “Святослав” у містечку Винники поблизу Львова завершився традиційний турнір з міні-футболу серед ветеранів “Святослав-OPEN”.

Участь у турнірі взяли команди сіл Сокільники, Зубри, Лисинич, Оброшино, Городиславичі та Нового Яричева. Команди ветеранів були поділені на дві підгрупи і змагалися між собою за коловою системою.

Організатором цих змагань є власник цього відпочинкового комплексу, палкий прихильник футболу Григорій Козловський.

Хоча учасники команд давно знаються між собою й товаришують, на полі точились справжні запальні баталії. Кожна команда хотіла продемонструвати усі свої навики та вміння у грі мільйонів.

Перемогу у турнірі “Святослав-OPEN” здобула команда “Зоря” (с. Городиславичі), друге місце посів колектив з села Оброшино, третя сходинка за командою із села Зубра, четвертими у турнірі виявились гравці із Лисинич. А от п’яту та шосту сходинку турніру команди Нового Яричева та Сокільник вирішили між собою не розігрувати. Трійка лідерів отримали кубки, а інші команди - заохочувальні призи. Обрали і кращих гравців у номінаціях “Кращий нападник”, ”Кращий півзахисник”, ”Кращий воротар”, ”Кращий бомбардир”, ”Кращий захисник”. Серед номінантів були визначні постаті львівського спорту: знаменитий боксер Андрій Котельник, футболіст ФК “Карпати” Андрій Покладок, президент Львівської обласної Асоціації ветеранів спорту Володимир Милян, відомий бізнесмен та Президент ФК “Зоря” Григорій Козловський.

- Хочу щиро подякувати усім командам, хто приїхав на цей турнір, - говорив один з його організаторів, гравець команди “Зоря” (Городиславичі) Зеновій Паранька.

- Ми раді, що маємо можливість зібрати усіх своїх друзів і спільно провести вільний від роботи час, адже кожен з нас має різну професію, працюємо в різних сферах, однак нас усіх об’єднує - його величність футбол.

- Завжди з радістю беремо участь у таких турнірах, - розповідає учасник команди “Кар’єр” (Сокільники) Петро Салагай, оскільки такі змагання дають змогу зустрітись з давніми друзями, поспілкуватися, обмінятись новинами, цікаво та корисно для здоров’я провести вихідні дні.