На головну > Новини > 17 квітня у Польщі закінчився Міжнародний турнір з бадмінтону серед учнівських клубів «Grand Prix Victora»

22 Квітень 2011

Міжнародний турнір з бадмінтону серед дитячих клубів «Grand Prix Victora» відбувся 15-17 квітня в м.Замость (Польща). Серед учасників спортсмени Польщі, України, Молдови та Латвії. Загалом понад 200 юних бадмінтоністів.

Медалі розігрувалися у двох вікових категоріях 1998-99 роки народження, 2000 рік народження і молодші.

Львівщину представляли спортсмени «Львівського бадмінтонного клубу» та Обласної дитячо-юнацької спортивної школи.

Представники Львівщини посіли третє загальнокомандне місце, ІІ місце серед хлопців (склад команди Шавров Владислав, Шаргородський Давид, Жуцький Олег, Стрийський Андрій, Алтунян Роман, Чакалов Олександр, тренери Гречанюк Оксана, Каратник Іван), ІІІ місце серед дівчат (склад команди Артьомова Аліна, Божагора Таїсія, Клюк Ірина, тренер Камінський Микола).

В молодшій віковій групі в особистому заліку Давид Шаргородський посів ІІ місце в одиночному розряді та ІІ місце серед змішаних пар разом із Таїсією Божагорою, котра в одиночній категорії посіла ІІІ місце. У старшій віковій групі Владислав Шавров і Аліна Артьомова зайняли І місце у змішаній категорії та Аліна Артьомова посіла ІІІ місце у одиночній категорії.

Вітаємо спортсменів та тренерів з успішним виступом на міжнародній арені та бажаємо подальших успіхів!!!