На головну > Новини > Наварія відкрила сезон змаганнями на "Кубок області"

Наварія відкрила сезон змаганнями на "Кубок області"

20 Квітень 2011

Цьогорічний старт сезону відзначився новим рівнем проведення змагань. Нагадаємо, що на початку року була організована суддівська колегія Федерації веслування на байдарках та каное Львівщини. От судді відразу ж і поставили собі високу планку якості проведення обласних змагань (хоча вже два роки поспіль Львівщину відзначають як одну з кращих в проведенні місцевих змагань).

Веслувальники змагались в трьох вікових групах: дорослі, юніори та юнаки. Незважаючи на те, що на Львівщині практично відсутнє "доросле" веслування, в заїзді байдарочників були переповнені фінальні заїзди (11 чол). Переможцями в одиночках ставали: Юрій Галета з Добротвору (СДЮШОР-1, тренер Загорода М.О.) на 200м та Олег Солудчик (СДЮШОР-1, тренер Магир П.М.) на 500 та 1000м. На одному диханні у двох заїздах каное-одиночок, на 500 та 200м, переміг один з лідерів збірної команди України Віталій Вергелес (СДЮШОР "Веслярик"), який знайшов перерву у навчально-тренувальних зборах і потішив глядачів своєю участю в обласних змаганнях. Серед жінок в одиночці перемогу на всіх трьох дистанціях здобула Ольга Антіпова (СДЮШОР "Веслярик", тренери Кіндзера І.П. та Поцюрко Н.В.) Серед байдарочників-юніорів не було рівних Магиру Богдану (СДЮШОР-1, тренер Магир П.М.) на 200м та 1000м. На 500м першим прийшов до фінішу також вихованець СДЮШОР-1  Рогаля Михайло (тренер Магир П.М.). В каное розгорнулась вперта боротьба між Дацком Андрієм (СДЮШОР "Веслярик") - переміг на 200м та Бородульком Володимиром (ДЮСШ-3, тренер Мищишин Р.В.) - перемога на 500 та 1000м. Олександра Кришталь (СДЮШОР "Веслярик", тренери Кіндзера І.П., Поцюрко Н.В.) не залишила шансів юніоркам на дистанціях 1000 та 500м.

В молодшій віковій групі перемогу на всіх дистанціях в байдарці-одиночці здобув Андрій Солдак (ДЮСШ "Добротвір", тренер Макар І.С.).  Запеклою боротьбою відзначились заїзди юніорів … Серед юнаків поза конкуренцією на всіх дистанціях був…. Юніор … Ірина Мільденбергер (СДЮШОР "Веслярик", тренери Кіндзера І.П. та Поцюрко Н.В.) була найсильнішою в заїздах дівчат-байдарочниць. Також старші вікові групи змагались в двійках на дистанціях 200 та 1000м. За сумою набраних очок на всіх дистанціях було визначено переможців Кубка Львівщини. Ними стали: байдарка-чоловіки – Олег Солудчик, каное-чоловіки – Ігор Мазовський, байдарка-жінки – Юлія Гондецька, байдарка-юніори – Богдан Магир, каное-юніори – Ростислав Бандуровський та Юрій Фарасей (набрали однакову кількість очок і відповідно розділили переш місце), байдарка-юніорки – Олександра Кришталь, байдарка-юнаки – Андрій Солдак, каное-юнаки – Роман , байдарка-дівчата – Ірина Мільденбергер.

Ці змагання були основним відбором на участь у Кубку України пам"яті олімпійської чемпіонки Ю.Рябчинської, що пройде 26-30 квітня 2011 року в м. Дніпропетровську.

За даними Федерації каное України "у змаганнях приймуть участь: краща спортсменка України 2010 року, олімпійська чемпіонка Пекіну, чемпіонка та срібна медалістка чемпіонату світу 2010 року Інна Осипенко-Радомська, бронзовий призер Олімпійських ігор Пекіну та чемпіонату світу 2010 року Юрій Чебан, чемпіони та призери чемпіонату Європи 2010 року серед юніорів та молоді до 23 років, сильніші спортсмени з веслування на байдарках і каное України.

Головна задача змагань: відбір кандидатів до збірних команд України серед дорослих та юніорів".

За матеріалами Федерації веслування Львівщини: fvl.at.ua