На головну > Новини > 16 квітня 2011р. в м.Анталія (Туреччина) завершився Гран-Прі Європи зі стрільби з лука

18 Квітень 2011

Попри успішне розташування українських лучників у турнірній таблиці після квалікаційного раунду змагань, нашим спортсменам не вдалося потрапити до трійки призерів.

За результатами в особистих змаганнях спортсмени збірної команди України посіли наступні місця:

- ІV місце поступившись в перестрілці росіянину Баіру Баденову посів львів’янин Юрій Гавелко;

- 9 місце посіли також двоє львів’ян – Дмитро Грачов та Маркіян Івашко;

- 17 місце – Олександр Сердюк (м.Харків);

- 33 місце посіли – Ярослав Мокринський (м.Львів) та харків’янин Віктор Рубан.

Перемогу в особистій першості здобув італієць - Марко Гальяццо.

В командній першості серед чоловіків збірна України поступилась за вихід до пів-фінальної стадії змагань збірній Білорусі з рахунком  216 : 219, посівши VІ місце. Перемогу в командних змаганнях здобула команда Великої Британії.

Серед жінок кращою з українок стала Вікторія Коваль (Харків) -  9  місце.

17 місце посіли – львів’янка Олена Кушнірук та Тетяна Бережна з Харкова.

33 місце посіли – Катерина Палеха (м.Львів) та дві харків’янки Світлана Гольянова, Ніна Мильченко. Перемогу в особистій першості здобула представниця Великої Британії – Елісон Вільямсон.

В командній першості серед жінок збірна України поступилась за вихід до пів-фінальної стадії змагань збірній Великої Британії  з рахунком  205 : 213, посівши VІІІ місце. Перемогу в командних змаганнях святкувала команда Росії.

В командних змаганнях серед змішаних команд у боротьбі за бронзові нагороди Європейської першості збірна України поступилась з рахунком 140 : 145 збірній Данії. Перемогу серед змішаних команд здобула збірна Німеччини.