На головну > Новини > Львів’янин Ігор Шимечко – срібний призер чемпіонату Європи з важкої атлетики

Львів’янин Ігор Шимечко – срібний призер чемпіонату Європи з важкої атлетики

18 Квітень 2011

17 квітня в Казані (Росія) завершився чемпіонат Європи з важкої атлетики. В останній змагальний день чоловіки розігрували комплект нагород в суперважкій ваговій категорії (+105 кг).

Українцю Ігорю Шимечко вдалося підняти 412 кг (195 у ривку + 217 у поштовху) і здобути срібну нагороду континентальної першості. Чемпіоном у цій ваговій категорії із сумою 419 кг (192 кг + 227 кг) став призер Олімпійських ігор росіянин Дмитро Лапіков. «Бронза» у Жірі Орсага з Чехії – 410 кг (184+226).

На казанському чемпіонаті наші спортсмени двічі піднімалися на другу сходинку п’єдесталу (Юлія Паратова (58 кг), Ігор Шимечко (+105 кг)) і зуміли посісти 7-ме загальнокомандне місце. Перемогу в командному заліку здобули росіяни, виборовши 13-ть медалей – 9-ть золотих та 4-и срібних.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав команду з нагородами чемпіонату Європи й побажав успіхів на головному старті сезону, де здобути якомога більше олімпійських ліцензій.

Довідково: Ігор Шимечко – заслужений майстер спорту, вихованець львівської ДЮСШ «Локомотив», представляє спортивні товариства «Динамо» та «Україна». Сьогодні тренується у Львівській школі вищої спортивної майстерності та навчається в аспірантурі Львівського державного університету фізичної культури. Тренер – Заслужений тренер України Ярослав Мартинюк.
Ігор Шимечко належить до групи восьми спортсменів Львівщини, котрі затверджені до складу елітної групи спортсменів України, які готуються до Ігор ХХХ Олімпіади в Лондоні 2012 року.