На головну > Новини > Дерева на честь юних олімпійців Львівщини

Дерева на честь юних олімпійців Львівщини

17 Квітень 2011

На підтримку акції, ініційованої Головою Державної служби молоді та спорту України Равілем Сафіулліним, спортивна громадськість Львівщини з ініціативи управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та відділення НОК України у Львівській області 16 квітня під час передвеликодньої толоки висадила дерева на честь юних олімпійців Львівщини.

Зокрема, молодого дуба було висаджено на території дитячо-юнацької спортивної школи в місті Сокалі, де починалася спортивна кар’єра бронзової призерки Перших Юнацьких Олімпійських Ігор в Сінгапурі легкоатлетки Оксани Райти. Її перший тренер Олена Кретів, учні відділення легкої атлетики, спортивне керівництво Сокальщини з радістю сприйняло таку ініціативу й охоче будуть доглядати іменне дерево. Таке дійство відбулося в Сокалі в урочистій атмосфері під час відкриття обласного турніру з баскетболу за програмою ХХ спортивних Ігор Львівщини.

Ще три дерева – клен і дві липи, було висаджено на території Львівського училища фізичної культури – спеціалізованого навчального закладу, де цілеспрямовано й ефективно ведеться робота з підготовки майбутнього українського олімпійського руху. Зокрема, липи посадили Оксана Райта та учасник зимових Олімпійських Ігор 2010 року у Ванкувері санкар Роман Захарків, а клен буде рости, посаджений руками ще одного львівського учасника Сінгапурських Ігор Юрія Федечка. Заступник голови відділення НОК України у Львівській області, директор училища Степан Родак, разом з персональними тренерами спортсменів Михайлом Сташківим, Світланою Жидковою, Наталією Роговенко та іншими вихованцями училища побажали подальших спортивних успіхів учасникам акції та висловили думку про те, що цими деревцями закладається парк олімпійської слави. Кожне з дерев буде іменним і в подальшому кожен з вихованців училища, хто досягне честі бути в олімпійській команді України, зможе посадити наступне дерево!

На цьому дійстві окрім керівників, педагогів та учнів училища були присутні також Христина Подгрушна (Опьола) – випускниця училища, учасниця зимових Олімпійських Ігор в Ліллегаммері, стипендіат НОК України, яка нещодавно приступила до роботи в обласному відділенні НОК України у Львівській області та Оксана Вацеба – відповідальний секретар відділення, заступник голови управління з питань фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Віриться, що посаджені дерева на честь львівських олімпійців будуть мати довге життя!

Оксана Вацеба, заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту Львівської ОДА