На головну > Новини > Сергій Дребот здобув олімпійську кваліфікацію

Сергій Дребот здобув олімпійську кваліфікацію

09 Квітень 2012

Норматив олімпійської кваліфікації до лондонських літніх Ігор-2012 виконали 13 українських дзюдоїстів. Після тривалої дворічної кваліфікаційної гонки до числа 22-ох найсильніших потрапило 10 дзюдоїстів, а до 14-ти найкращих - 3 дзюдоїстки. За цим показником в загальному заліку серед країн світу Україна посіла 9 місце. Корективи в олімпійській кваліфікації можуть статися після завершення чемпіонатів Африки, Азії, Австралії та Панамериканської першості, що відбудуться одночасно з чемпіонатом Європи в Челябінську (Росія) з 26 по 29 квітня.

Остаточні списки учасників олімпійського турніру із дзюдо сформують після 25 травня, коли країни, за необхідності, проведуть внутрішні змагання для визначення єдиного представника в кожній ваговій категорії.

В Україні олімпійську кваліфікацію виконали:

60 кг - Георгій Зантарая (Київ - Запорізька область);

66 кг - Сергій Дребот (Львівська область);

73 кг - Володимир Сорока (Дніпропетровська область - Київська область);

81 кг - Артем Василенко (Харківська область);

90 кг - Роман Гонтюк (Київ - Івано-Франківська область), Валентин Греков (Дніпропетровська область), Вадим Синявський (Запорізька область);

100 кг - Артем Блошенко (Донецька область), В'ячеслав Денисов (Харківська область);

понад 100 кг - Станіслав Бондаренко (Запорізька область);

70 кг - Наталія Смаль (Чернігівська область);

78 кг - Марина Прищепа (Дніпропетровська область - Київ);

понад 78 кг - Ірина Кіндзерська (Київ - Хмельницька область).

ХХХ літні Олімпійські ігри-2012 відбудуться в Лондоні з 27 липня по 12 серпня. Розіграватимуться 302 комплекти медалей в 31-му виді спорту. Очікується, що в Олімпіаді візьмуть участь близько 12,5 тисяч спортсменів із 205 країн світу.

Михайло РОМАНЯК