На головну > Новини > А на медалі чекатимемо в Лондоні?

А на медалі чекатимемо в Лондоні?

09 Квітень 2012

В австралійському  Мельбурні завершився чемпіонат світу з велотреку. На жаль, переповнена 10-тисячна «Хізенс Арена» так і не побачила на п'єдесталі українців. А загалом у другому за кількістю населення місті Зеленого континенту розігрувалося 19 комплектів нагород. Найближче до медалей була вінниччанка Любов Шуліка – четверте місце. У півфіналі спринтерських змагань вона двічі поступилася в заїздах литовці Сімоні Крупецкайте, а в боротьбі за третє місце, на жаль, також двічі була повільнішою за австраліку Анні Мірес. А чемпіонкою світу в драматичній боротьбі стала британка Вікторія Пендлтон, яка перемогла Крупецкайте.

У командній гонці переслідування українки Леся Калитовська, Світлана Галюк та Єлизавета Бочкарьова стали дев'ятими.

Анна Мірес виграла гіт на 500 м, а Шуліка тут була дев'ятою. У скретчі Леся Калитовська була 16-ою, Світлана Галюк посіла 17-те місце в омніумі, Олена Цьось – десята у жіночому кейрині.

В індивідуальній гонці переслідування на 3000 м чемпіонкою стала новозеландка Елісон Шанкс. Вихованка львівського велоспорту Єлизавета Бочкарьова – восьма.

Провалили чемпіонат наші чоловіки. Приміром, харків'янин Андрій Винокуров був лише 43-ім у спринті та 25-им у кейрині. У гонці переслідування на 4 км наші хлопці  показали 13-ий час у кваліфікації.

У загальному заліку першість у Мельбурні здобули австралійці - 15 медалей (6 золотих, 6 срібних і 3 бронзові). Залишається сподіватися, що здобуття медалей та пік своєї спортивної форми українські велотрековики відклали на Олімпіаду-2012 у Лондоні.