На головну > Новини > Команда Львівської області зайняла друге місце на змаганнях із водного туризму «Карпатське ралі-2012»

Всеукраїнські змагання зі спортивного (водного) туризму «Карпатські ралі» відбулися з 30 березня по 1 квітня на річках Свіча і Мізунка, у Долинському районі Івано-Франківської області.

Такі змагання відбуваються уже не вперше і є традиційним відкриття туристично-спортивного водного сезону. Цього року незважаючи на сніг і екстремальні умови на перший сплав приїхало більше 100 спортсменів із Тернополя, Львова, Вінниці, Чернівців, Дрогобича, Івано-Франківська. Загалом у змаганнях взяли участь 19 команд.

Змагання відбувались у трьох основних категоріях: катамарани «четвірки», катамарани «двійки», каяки – всі категорії у гонках «ралі» та «спринт».

В підсумку команда Львівської області у складі: Самотій Олега,Яворівського Володимира, Школи Романа,Бранця Віталія,Горлова Вадима,Багінського Романа,Багінського Сави таЛуцика Юрія у загальному заліку виборола друге загальнокомандне місце.