На головну > Новини > 5 квітня в столиці України відбудеться церемонія вручення загальнонаціональної премії «Гордість країни» фонд Віктора Пінчука


5 квітня в столиці України відбудеться церемонія вручення загальнонаціональної премії «Гордість країни» фонд Віктора Пінчука


04 Квітень 2012


Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк візьме участь у IX щорічній церемонії вручення загальнонаціональної премії «Гордість країни», яку Фонд Віктора Пінчука проводитиме 5 квітня 2012 року в Національному академічному театрі опери та балету ім. Т.Г. Шевченка.

 

Премія «Гордість країни» з 2004 року вшановує звичайних людей, які силою духу та щирістю сердець дають нам привід пишатися тим, що ми живемо з ними в одній країні.

 

Серед лауреатів премії у номінації «Особисте досягнення» є представниця «Інваспорту» Львівщини Роксолана Дзьоба-Балян. Ця 30-річна львівська спортсменка, яка в 2000 році внаслідок залізничної аварії залишилася без обох ніг, сьогодні є однією із найкращих неповносправних спортсменок України та мамою двох дітей! Член збірної команди України Роксолана Дзьоба-Балян виборола право змагатися на Параолімпійських Іграх 2012року в Лондоні, а в 2010 році здобула звання чемпіонки Європи зі стрільби з луку серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.