На головну > Новини > Львів’янки близько від медалей


Львів’янки близько від медалей


02 Квітень 2012


Збірна Львівської області посіла п’яте місце на змаганнях Кубка України з художньої гімнастики, які щойно завершилися у Харкові. Сьомою у загальнокомандному заліку стала збірна Львівщини-2.

 

У багатоборстві переможцем Кубка України стала 18-річна вихованка Школи Дерюгіної Вікторія Мазур (Київ-Луганськ) — 161,000 бала. На подіум також піднялися киянки Вікторія Шинкаренко та Олена Дмитраш. Львів’янка Вікторія Ленишин — шоста, а замкнули двадцятку кращих наші краянки Лілія Бундзило та Марта Когут. У змаганнях 14-річних і молодше дівчат (за програмою КМС) першою стала киянка Анастасія Мульміна, наша Ольга Козак — 17-та.

 

А в групових вправах у багатоборстві львів’янки також увійшли до чільної шістки. За нашу першу команду виступали Марта Білецька, Ірина Габрильчук, Тетяна Возняк, Лілія Бундзило і Марта Когут. Варто назвати і дівчат з другої команди збірної Львівщини, які стали восьмими в групових вправах: Ксенія Передерій, Тетяна Лесюк, Анастасія Демченко, Яна Деркач, Каміла Крічфалушій та Олена Шайнога. У заліку змагань за програмою майстрів спорту львівські “груповички” були п’ятими та шостими. А кандидат на поїздку до Лондона-2012, львів’янка Вікторія Ленишин була другою у складі київської СДЮШОР-2к. 

 

Михайло РОМАНЯК