На головну > Новини > Представники Львівщини беруть участь в міжнародному навчальному семінарі з управління безпекою глядачів

23 Березень 2012

В столиці України триває навчальний семінар з управління безпекою глядачів, який відбувається під егідою УЄФА та Ради Європи. На семінарі представлені делегації зі Львова, Харкова, Донецька та Києва, а також представники інших національних інституцій, які будуть причетними до організації безпеки глядачів під час проведення чемпіонату Європи-2012 з футболу. Подібний семінар вже відбувся в Польщі.

У складі львівської групи: директор із експлуатаційних питань стадіону “Арена Львів” Олексій Жуковін; начальник служби безпеки стадіону «Арена Львів» Василь Рябошапко, заступник начальника з питань Євро-2012 головного управління МНС області Сергій Поліщук, заступник начальника центру – начальник оперативного відділу оперативно-координаційного центру головного управління МНС України у Львівській області Сергій Пехник; заступник начальника головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації Андрій Голдун та заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Оксана Вацеба.

Семінар провадять два досвідчені тренери-консультанти з Великобританії Рональд Вудгам та Колієр Малкум. Робота семінару завершиться 23 березня ц.р.

Оксана Вацеба, заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації