На головну > Новини > Ольга Коробка обіцяє повернутися у важку атлетику

Ольга Коробка обіцяє повернутися у важку атлетику

22 Березень 2012

Три медалі - срібну та дві бронзові - здобули важкоатлети Львівщини на змаганнях Кубка України у Чернігові. Всі нагороди в активі 20-річного Ореста Стецяка у ваговій категорії до 56 кг. У сумі багатоборства вихованець тренерів С. Колосова та І. Василишина став третім - 205 кг (ривок - 90 кг (3 місце), поштовх - 115 кг (2 місце), поступившись у боротьбі за "срібло" двома кілограмами Михайлу Шадріну з Миколаєва. А чемпіоном у вазі до 56 кг став луганець Артур Тютюник - 230 кг.

Лише зайві 1600 грамів особистої ваги  завадили поборотися за третє місце у двоборстві у вазі до 69 кг 21-річному львів'янину Максиму Устрицькому - 251 кілограм. Аналогічну суму набрав й бронзовий призер закарпатець Віктор Назаров, але через більшу вагу Устрицький став четвертим.

У Чернігові не виходили на поміст кілька лідерів збірної України(Ігор Шимечко, Артем Удачин, Артем Іванов, Микола Гордійчук), які за індивідуальним графіком готуються до квітневого чемпіонату Європи в турецькій Антальї. А найбільший фурор викликали нові рекорди держави 20-річної Анни Козенко з Херсона у вазі до 75 кг (138 кг у поштовху та 248 кг - за сумою багатоборства).

Володарками Кубка України в інших вагах також стали:

48 кг - Яна Дяченко (Луганськ) - 170 кг;

53 кг - Юлія Деркач (Луганськ) - 194 кг;

58 кг - Анастасія Келар (Кіровоград) - 146 кг;

63 кг - Юлія Калина (Донецьк) - 237;

69 кг - Юлія Артемова (Харків) - 251 кг;

понад 75 кг - Тетяна Варламова (Кіровоград) - 258.

22-річна Марія Виздрик із Городка посіла п'яте місце у вазі до 75 кг.

У чоловічих змаганнях переможцями стали:

62 кг - Сергій Дуля (Миколаїв) - 243 кг;

69 кг - Богдан Токар (Волинська) - 298 кг;

77 кг - Юрій Бойко (Волинська) - 310 кг;

85 кг - Костянтин Селіванов (Луганськ) - 356 кг;

до 105 кг - Олексій Торохтій (Хмельницька) - 406 (195+211) кг;

понад 105 - Олег Прошак (Дніпропетровська) - 425 (188+225) кг.

Юрій Джива з Жидачева був шостим у вазі до 62 кг, львів'янин Дмитро Опанасюк - восьмий, а Роман Явор - дванадцятий у вазі до 77 кг, Дмитро Андріюк - дев'ятий у вазі до 85 кг, Степан Єсін - тринадцятий, а Артур Тимошенко - чотирнадцятий у вазі до 105 кг.

Була присутня на турнірі й уславлена Ольга Коробка, яку нещодавно за вживання заборонених препаратів Міжнародна федерація IWF дискваліфікувала на чотири роки. Утім, Оля у коментарі чернігівським журналістам пообіцяла, що не збирається ставити хрест на спортивній кар'єрі: "Чотири роки - це, звичайно, багато, але "зав'язувати" зі спортом я не планую. Регулярно тренуюсь у Чернігові на стадіоні, підтримую форму. Якщо здоров'я дозволить, тохочеться повернутися на світову арену і довести, що українці сильні духом".

Михайло Романяк