На головну > Новини > Обласне свято настільного тенісу відбулося у Жовкві


Обласне свято настільного тенісу відбулося у Жовкві


20 Березень 2012


17-18 березня 2012 року у старовинному місті Жовква відбулися змагання з настільного тенісу за програмою ХХІ спортивних ігор Львівщини та V обласних ігор ветеранів спорту, присвячених Року спорту та здорового способу життя.  

 

Змагання відбувалися у залі спортивного клубу „ЛІРС”, який є одним з найкращих спеціалізованих залів в Україні.

 

На відкритті змагань з вітальним словом виступили:

 

- Юрій Майборода – начальник управління з питань фізичної культури і спорту Львівської облдержадміністрації;

 

- Анатолій Строкатов – найтитулованіший український тенісист, майстер спорту міжнародного класу, призер чемпіонатів світу і Європи, переможець багатьох престижних змагань з настільного тенісу;

 

- Володимир Милян – президент Львівської обласної асоціації ветеранів спорту;

 

- Ольга Калиновська – керівник відділу у справах молоді та спорту Жовківської райдержадміністрації, яка, до речі, виступаючи в складі Жовківської району (категорія „Ветерани”) допомогла вибороти срібну нагороду своїй команді.

 

 

Змагання відбувалися серед чоловіків та жінок у двох вікових категоріях:

 

-   дорослі (18-39 р.р.);

 

-   ветерани (40 років і старше).

 

Учасники випробовували свої сили у командній (склад команди 2 чоловіки та 1 жінка) та в особистій першостях.

 

 

У змаганнях взяли участь 41 команда:

 

-   у віковій категорії „Дорослі”: 15 команд районів та 5 команд міст обласного значення;

 

-   у віковій категорії „Ветерани”: 16 команд районів та 5 команд міст обласного значення.

 

Всього прийняли участь понад 120 прихильників настільного тенісу.

 

Головний суддя змагань: суддя національної категорії Лебідь І.М. (м.Львів),

 

Головний секретар змагань: суддя національної категорії Майовка І.О. (м.Львів).

 

 

За результатами змагань переможні та призові місця посіли:

 

Командна першість (команди міст обласного значення):

 

серед дорослих

 

серед ветеранів

 

І місце – м.Стрий

 

І місце – м.Львів, Сихівський р-н

 

ІІ місце – м.Дрогобич

 

ІІ місце – м.Стрий

 

ІІІ місце – м.Самбір

 

ІІІ місце – м.Дрогобич

 

ІV місце – м.Новий Розділ

 

ІV місце – м.Новий Розділ

 

V місце – м.Червоноград

 

V місце – м.Трускавець

 

 

 

Командна першість (команди районів області):

 

серед дорослих

 

серед ветеранів

 

І місце – Жовківський район

 

І місце – Стрийський район

 

ІІ місце – Миколаївський район

 

ІІ місце – Жовківський район

 

ІІІ місце – Городоцький район

 

ІІІ місце – Городоцький район

 

ІV місце – Бродівський район

 

ІV місце – Яворівський район

 

V місце – Яворівський район

 

V місце – Сокальський район

 

VІ місце – Стрийський район

 

VІ місце – Миколаївський район

 

VІІ місце – Самбірський район

 

VІІ місце – Кам’янка-Бузький район

 

VIII місце – Сокальський район

 

VIII місце – Бродівський район

 

IX місце – Золочівський район

 

IX місце – Самбірський район

 

Х місце – Старосамбірський район

 

Х місце – Пустомитівський район

 

ХІ місце – Пустомитівський район

 

ХІ місце – Мостиський район

 

ХІІ місце – Турківський район

 

ХІІ місце – Старосамбірський район

 

ХІІІ місце – Радехівський район

 

ХІІІ місце – Золочівський район

 

ХІV місце – Буський район

 

ХІV місце – Буський район

 

ХV місце – Сколівський район

 

ХV місце – Радехівський район

 

 

ХVІ місце – Турківський район

 

 

Особиста першість (категорія «Дорослі»):

 

серед чоловіків:

 

І місце – Трунов Євген (м.Стрий)

 

ІІ місце – Фоменко Борис (м.Дрогобич)

 

ІІІ місце – Струк Іван (Жовківський район)

 

серед жінок:

 

І місце – Білокінь Юлія (м.Стрий)

 

ІІ місце – Волосянська Марія (Самбірський район)

 

ІІІ місце – Демус Любов (Яворівський район)

 

 

Особиста першість (категорія «Ветерани»):

 

серед чоловіків:

 

І місце – Воркун Леонід (м.Львів, Сихівський район)

 

ІІ місце – Поляков Юрій (м.Стрий)

 

ІІІ місце – Тютюнник Юрій (Жовківський район)

 

серед жінок:

 

І місце – Ксьонжик Світлана (Сокальський район)

 

ІІ місце – Поліщук Марія (Сокальський район)

 

ІІІ місце – Романчукевич Наталя (м.Львів, Сихівський район)