На головну > Новини > Відбулася Всеукраїнська селекторна нарада з питань організації та проведення Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота»

20 Березень 2012

20 березня в обласній студії «Укртелекому» відбулася Всеукраїнська селекторна нарада з питань організації та проведення Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота» за участю керівників Державної служби молоді та спорту України, Всеукраїнського центру «Спорт для всіх», «Інваспорт» та інших зацікавлених організацій.

Про підготовку Львівщини до проведення Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота» інформував начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Юрій Майборода. На селекторній нараді були присутні також голови обласних організацій ФСТ та відомств, директор обласного центру «Спорт для всіх» Вадим Климович, представники управління з питань фізичної культури та спорту та ін.

Загалом на Львівщині у період з 1 до 30 квітня заплановано упорядкувати 1 413 майданчиків, залучивши до цього понад 32 тисячі мешканців області та понад 200 тисяч гривень.