На головну > Новини > Віталій Шумбарець - чемпіон України у стрибках на лижах з трампліна

Віталій Шумбарець - чемпіон України у стрибках на лижах з трампліна

20 Березень 2012

Зимовий сезон добігає завершення. У селищі Ворохта, Івано-Франківської області, відбувся чемпіонат України зі стрибків на лижах з трампліна на трампліні К-90 метрів.У перший день змагань свій черговий чемпіонський титул здобув кременчанин, вихованець Львівського держуніверситету фізичної культури Віталій Шумбарець, показавши чудові та далекі стрибки на 100 та 91 метри.

Друге місце посів молодий верховинський спортсмен Андрій Калінчук (90 м, 79 м). Третє місце посів ще один вихованець ЛДУФКу Василь Жураківський з Кременця (88 м, 88 м).

У другий день змагань перемогу знову отримав Віталій Шумбарець (90,5 м, 102,5 м), друге місце здобув Василь Жураківський (92 м, 94,5 м), бронзову медаль виборов ворохтянець Віталій Калиниченко (88 м, 96 м). У командних змаганнях сильнішою виявилися перша команда Тернопільської області у складі Дроздова Сергія, Пасічника Віктора, Жураківського Василя та Шумбарця Віталія із загальною сумою 799 очок.

Друге місце посіла перша команда Івано-Франківської області (Дисько Тарас,  Калиниченко Віталій, Вередюк Володимир, Калінчук Андрій) - 768 очок. Третє місце посіла друга команда Тернопільської області (Крутюк Павло, Вілівчук Олег, Баланда Руслан, Морозов Валерій) - 542 очки, повідомляє сайт www.sfu.org.ua

Нагадаю, 28-річний Віталій Шумбарець — учасник Олімпійських ігор та чемпіонатів світу, багаторазовий чемпіон України зі стрибків на лижах та північного двоборства. Віталій рекордсмен України з польотів на лижах - його рекорд становить 189,5 метрів (м.Планиця, Словенія).

Федерація лижного спорту України до цієї події підготувала приємний сюрприз для молодих стрибунів. Перший віце-президент ФЛСУ Володимир Малежик під час церемонії нагородження вручив директорам спортивних шкіл України спортивний стрибковий інвентар (стрибкові лижі, черевики, комбінезони) для юних спортсменів, який був придбаний Федерацією для подальшого розвитку стрибків з трампліна в Україні.

Михайло Романяк