На головну > Новини > У Миколаївському районі Львівщини успішно завершився другий етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійського лелеченя»

20 Березень 2012

За підтримки районної держадміністрації у Миколаївському районі Львівщини урочисто та по-спортивному святково завершився районний етап змагань за програмою Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя».

До одного із найбільших спортивних комплексів Львівщини «Ювілейний», що розташований у районному центрі місті Миколаєві, шкільними автобусами «Школярик» з різних куточків району приїхало 336 учнів-учасників змагань.

У напруженій боротьбі кращими виявилися: серед загальноосвітніх шкіл I - IIст. – Держівська ЗОШ (1місце), Устянська ЗОШ (2 місце), Тростянецька ЗОШ (3 місце); серед загальноосвітніх шкіл I- IIIст. – Миколаївська гімназія (1 місце), Рудниківська ЗОШ (2 місце), Роздільська ЗОШ (3 місце).

Оксана Вацеба, відповідальний секретар відділення НОК України у Львівській області