На головну > Новини > Вергелес готується до олімпійського відбору

Вергелес готується до олімпійського відбору

19 Березень 2012

Кілька кращих каноїстів України зараз перебувають на навчально-тренувальному зборі в Португалії — у місті Віла Нова де Мільфонтес. Наші спортсмени взяли участь в традиційному міжнародному турнірі PORTUGAL Winter Trial 2012 NELO WINTER CHALLENGE. Серед українців найкраще виступив рівнянин Олександр Максимчук, який здобув перемогу на каное-одиночці на 200 м. Львів'янин Віталій Вергелес фінішував п'ятим на 2000 м та сьомим -  на 200 м, а його напарник по двійці полтавець Денис Камерилов – був дванадцятим на 2000 м та восьмим - на 200 м.

В загальній кваліфікації за сумою двох дистанцій перемогу здобули: серед чоловічої байдарки Maxime Beaumont (Франція), на другому місці Антон Ряхов (Росія) і на третьому - Xabier Perez (Іспанія). Серед каноїстів перша трійка виглядає наступним чином: золото в Goubel Mathieu (Франція), срібло в нашого Віталія Вергелеса, бронза в ще одного француза Beugnet Romain, (Денис Камерилов – на восьмому місці, Олександр Максимчук на 13-му). У жінок переможницею стала угорка Natasa Janics, на другому місце Teresa Portela з Португалії та на третьому її співвітчизниця - Beatriz Gomes. Як повідомив сайту http://fvl.at.ua/ тренер збірної України Роман Бундз, наші спортсмени виступили вдало і виконують план підготовки до сезону повністю. Нагадаємо, що найважливішим стартом цього року для двійки Вергелес-Камерилов буде Європейський ліцензійний турнір в Познані, де будуть розігруватись останні путівки на Олімпіаду в Лондон.

Михайло РОМАНЯК