На головну > Новини > Надія Діденко ― восьма у підсумковому заліку Кубка світу

Надія Діденко ― восьма у підсумковому заліку Кубка світу

19 Березень 2012

У норвезькому місті Мірдален-Восс (Норвегія) відбувся заключний етап Кубка світу з фристайлу в дисципліні “акробатика”. Із сумою у 102,70 балів Олександр Абраменко з Миколаєва здобув бронзову медаль. Чемпіоном тут став білорус Дмитро Дащинський (119,82), а друге місце виборов китаєць Чжоу Хан (114,81). Випускник ЛДУФК Сергій Лисянський (Івано-Франківськ) посів 20-те місце (76,95), а лідер нашої команди закарпатець Станіслав Кравчук не стартував.

Ще одна випускниця ЛДУФК Надія Діденко стала найкращою серед українок на етапі ― восьме місце, а призерками стали китаянки. Перемога ж дісталася дісталася лідеру Кубка світу Сю Ментао. Рівнянки Ольга Полюк та Анастасія Новосад у Норвегії посіли десяте та 15-те місця відповідно.

Змагання в Мірдален-Восс стали останнім офіційним стартом для фристайлістів-акробатів. У підсумковій класифікації Ольга Волкова з Миколаєва посіла третє місце із 480-ма очками. Очолила рейтинг Сю Ментао з Китаю (660 очок), друге місце у ще однієї представниці Піднебесної – Чен Шуан (520).  Діденко з Івано-Франківська восьма (287), Полюк ― десята (265), а Новосад ― двадцята (52 очки).У чоловіків переможцем загально заліку Кубка світу став канадець Олів'є Рошон, - 543 очки, друге місце у китайця Цзя Цоньяна (452), третє ― у швейцарця Томаса Ламберта (392). Абраменко посів у загальній класифікації сьоме місце (297) Кравчук ― восьме (286), Лисянський ― 26-те (84), а Микола Пудзерко із Миколаєва ― 35-те (24 очки).

Михайло Романяк