На головну > Новини > Визначилася краща команда Перемишлянського району за програмою Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя»

19 Березень 2012

Завершилися районні змагання за програмою Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійського лелеченя» в Перемишлянському районі Львівщини. У змаганнях другого етапу взяли участь команди 11 загальноосвітніх шкіл, загалом 132 учасники. Усі команди були розподілені на три підгрупи: перша - Бібрська ЗОШ, Великоглібовицька ЗОШ, Свірзька ЗОШ, Романівська ЗОШ; друга - Перемишлянська ЗОШ № 2, Костенівська ЗОШ, Осталовицька ЗОШ; третя - Перемишлянська школа-гімназія, Дунаївська ЗОШ, Липовецька ЗОШ.

На урочистому відкритті районного етапу «Олімпійського лелеченя» були присутні почесні гості: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації О. Науменко, голова районної організації ФСТ «Колос» В. Дембіцький, директор школи-гімназії О. Малик, методист районного відділу освіти Р. Хімко, голова районного методоб’єднання учителів фізичної культури Р. Величко та ін.

У фінальній частині зустрілися команди Бібрської ЗОШ, яка у загальному заліку посіла III місце, Перемишлянська ЗОШ № 2, яка виборола II місце та НВК школа-гімназія м.Перемишляни, яка й виявилася переможцем районних змагань «Олімпійське лелеченя». Саме ця команда представлятиме Перемишлянщину на обласних змаганнях, які відбудуться у квітні місяці ц.р.

Христина Опьола, стипендіат НОК України