На головну > Новини > Спортсменів-призерів Львівської області з олімпійських видів спорту відзначать грошовими нагородами

06 Серпень 2019

160 спортсменів Львівської області з олімпійських видів спорту, які впродовж II кварталу 2019 вибороли призові місця на офіційних змаганнях національного та міжнародного рівня, буде відзначено грошовими винагородами.

Серед тих, хто отримає найвищі нагороди майстер спорту України з вільної боротьби Юрій Ідзінський, майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби Оксана Лівач, майстер спорту України міжнародного класу Тетяна Кіт, майстер спорту України міжнародного класу Алла Черкасова, Аліна Мельник, срібна призерка чемпіонату Європи з художньої гімнастики.

Загальна вартість грошових винагород становить 310 650 гривень.

Нагадаємо, нагородження кращих спортсменів здійснюється відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 18 квітня 2017 року № 299/0/5-17 «Про призначення та виплату грошових винагород спортсменам Львівської області з олімпійських видів спорту».

Додамо, що нещодавно за досягнення високих спортивних результатів на II Європейських іграх у Мінську спортсменів та тренерів Львівщини також відзначили грошовими винагородами загальною вартістю 147 500 гривень. Варто зазначити, що Львівщина одна з небагатьох областей, яка вручила грошові сертифікати своїм спортсменам-чемпіонам та призерам других Європейських ігор.

Марія Оринчак, прес-служба управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА