На головну > Новини > На Львівщині стартував національний чемпіонат зі стрільби кульової


На Львівщині стартував національний чемпіонат зі стрільби кульової


05 Серпень 2019


У суботу, 3 серпня, на території навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України розпочався Відкритий чемпіонат України зі стрільби кульової серед дорослих спортсменів. 

Цьогоріч для підвищення спортивної майстерності та участі у боротьбі за титул чемпіона України приїхали понад 200 атлетів, які представляють збірні команди 18 областей України та міста Києва. 

Організатором змагань є Міністерство молоді та спорту України, за сприяння Львівської облдержадміністрації, Федерації стрільби України, Львівської обласної федерації стрілецького спорту, НСБ ЛВС МО України та ЛОР ФСТ "Динамо" України.

Зауважимо, що чемпіонат є одним з етапів відбору кандидатів до  національної  збірної команди України, що братиме участь у ліцензійному до Олімпійських Ігор 2020 - Кубку світу, що розпочнеться 25 серпня в Ріо-де-Жанейро(Бразилія) та чемпіонаті Європи зі стрільби кульової, що відбудеться у вересні  в Італії.

Під час урочистої церемонії відкриття начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім'як  вручив посвідчення про присвоєння  почесного звання та значок майстер спорту України міжнародного класу Ганні Левковській з Чернігова, Яні Чучмарьовій зі Львова та Дарії Семенко з Києва. 

Змагання триватимуть до п’ятниці, 9 серпня.