На головну > Новини > 80 спортсменів з 8 областей: стартував Чемпіонат України зі стрільби стендової

80 спортсменів з 8 областей: стартував Чемпіонат України зі стрільби стендової

02 Серпень 2019

Сьогодні, 2 серпня, стартував чемпіонат України зі стрільби стендової серед спортсменів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, шкіл вищої спортивної майстерності, центрів олімпійської підготовки та спортивних клубів.

Змагання відбуваються в категоріях дорослі та юніори на базі стрілецького стенду Львівської школи вищої спортивної майстерності, що на Кортумовій горі .

“Вже не вперше чемпіонат України зі стрільби стендової відбувається тут, у нас, на Львівщині. Нам приємно приймати та організовувати ці змагання. Приємно, що цьогоріч прибуло ще більше учасників, аніж минулоріч. Але ще більше тішить, що Львівщина виховує надзвичайно талановитих стрільців, які готові змагатись на світовому рівні. До прикладу, Олена Охотська брала участь у Європейських Іграх”, - зазначив начальник управління фізичної культури та спорту Роман Хім’як.

На відкриття змагань приїхало понад 80 спортсменів з 8 областей України та міста Київ. Головним суддею змагань є суддя національної категорії Сергій Ярмак з Харкова, а головним секретарем - суддя національної категорії Ірина Грибовська зі Львова.

Додамо, що чемпіонат триватиме до 4 серпня.