На головну > Новини > На Львівщині відбудеться національний чемпіонат зі стрільби кульової


На Львівщині відбудеться національний чемпіонат зі стрільби кульової


31 Липень 2019


Впродовж 3-9 серпня у Львові відбудеться чемпіонат України зі стрільби кульової серед дорослих спортсменів.   

Змагання будуть проходити на кількох локаціях - навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України України (вул.Клепарівська, 39 а) та Львівській обласній організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України (вул.Янева,10). Тут виконуватимуть всі вправи у стрільбі з пістолету та стрільбі з гвинтівки по рухомій мішені (пневматика). Водночас у той же період в місті Вінниця триватимуть змагання у вправах з гвинтівки.

Цей захід проводиться Міністерством молоді та спорту України, за сприяння Львівської обласної державної адміністрації, Федерації стрільби України, Львівської обласної федерації стрілецького спорту, НСБ ЛВС МО України та ЛОО ФСТ «Динамо» України.

Чемпіонат України є одним з етапів відбору кандидатів до складу національної збірної команди України, що братиме участь в ліцензійному до Олімпійських Ігор 2020 - Кубку світу, що розпочнеться 25 серпня 2019 року в Ріо-де-Жанейро, Бразилія, а також ліцензійному чемпіонаті Європи зі стрільби кульової, що відбудеться у вересні 2019 року в Італії.

 

Владлен Новаковський, Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА