На головну > Новини > Учасники Форуму учнів суботніх та недільних шкіл відвідали «Арену Львів»


Учасники Форуму учнів суботніх та недільних шкіл відвідали «Арену Львів»


31 Липень 2019


Сьогодні вранці, 30 липня, учні суботніх/недільних шкіл, що функціонують при громадських організаціях закордонних українців, відвідали найсучасніший та один з найновіших у Європі стадіонів – «Арену Львів».    

Впродовж візиту молодь мала змогу відвідати ігрову зону, конференц-зал, блок футболістів, флеш-зону, лави запасних, медіа-трибуни, фан-сектори, ВІП-зону (ресторан і скай-бокси) та зал історії стадіону.  Екскурсія відбулась за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА та НОК України. 

«Такі заходи надзвичайно допомагають у консолідації українців по всьому світу. А особливо важливо, що спілкування налагоджується не тільки між дорослими, а й між підлітками. Це запорука успіху», - зазначив заступник начальника управління фізичної культури та спорту Андрій Тур. 

Додамо, що екскурсія відбулася в рамках Форуму учнів суботніх/недільних українських шкіл при громадських організаціях закордонних українців. Його організатором є Міністерство закордонних справ України за сприяння Української Греко-Католицької Церки, зокрема Василіянського інституту філософсько – богословських студій імені Митрополита Йосифа Велямина Руцького, а також Львівської обласної державної адміністрації.

Учасниками Форуму є молодь віком від 12 до 15 років з Литви, Польщі, Італії, Греції, Португалії, Іспанії та Туреччини. Форум триває з 22 липня до 1 серпня.