На головну > Новини > У Трускавці урочисто стартував ІV етап чемпіонату України з ралі «XVIІ Ралі Галіція»

29 Липень 2019

Учора ввечері, 26 липня, на площі Незалежності у Трускавці відбулось урочисте відкриття ІV етапу чемпіонату України з ралі «XVIІ Ралі Галіція».

Під час відкриття організатори привітали учасників «XVII Ралі Галіція», а також нагородили призерів 1-го змагального дня. Напередодні церемонії у місті на центральній площі працювала експозиція ралійних фото, відбулась презентація ралійних авто та сувенірної атрибутики ралі.

«Варто відзначити, що Трускавець на високому рівні підготувався до прийняття таких масштабних змагань. Міська влада і для спортсменів, і для глядачів створила максимально комфортні умови, за що вартує їй подякувати», - зазначив начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім‘як.

Нагадаємо, ІV етап чемпіонату України з ралі «XVIІ Ралі Галіція» триватиме на Львівщині впродовж 26-27 липня 2019 року. Зокрема, на території Дрогобицького, Старосамбірського, Турківського району, в м. Трускавець та м. Борислав. Загальна довжина траси змагань - 240 кілометрів, довжина спецділянок - 131 кілометр.

Змагання проводить Автомобільна федерація України та Галицький автомобільний клуб під егідою Міністерства молоді та спорту України, за активного сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, райдержадміністрацій та місцевих рад.