На головну > Новини > Важкоатлети Львівщини вибороли командне срібло на Чемпіонаті України

Важкоатлети Львівщини вибороли командне срібло на Чемпіонаті України

23 Липень 2019

Минулого тижня, з 14 до 19 липня, у Городку Хмельницької області проходив Чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. Загалом на цьогорічних змаганнях боротьбу вели понад 240 атлетів з 22 регіонів України.

Наші важкоатлети здобули командне срібло, набравши 1002 очок. Переможцями, як і минулоріч, стали важкоатлети Хмельницької області – у них 1422 очок. Третє місце у луганчан  - 903 очки.

В особистій боротьбі срібним призером чемпіонату України у ваговій категорії до 102 кг став 17-річний Богдан Гоза. Він обновив національні рекорди серед юнаків у ривку (162 кг), поштовху (193 кг) та сумі двоборства (355 кг) та встановив рекорд України у ривку серед юніорів!

Бронзовим призером у ваговій категорії до 61 кг став Андрій Ковальчук. В активі нашого спортсмена також третє місце у поштовху із 127 кг.

Ще одним бронзовим призером у важкій боротьбі вагової категорії до 96 кг став Павло Закашевський із результатом 357 кг. Також в активі львів’янина два малих срібла у ривку (161 кг) та у поштовху (196 кг).

Малу бронзову нагороду у ривку виборов Володимир Котельчук у ваговій категорії до 61 кг, піднявши 100 кг та вперше виконавши у сумі двоборства норматив майстра спорту України!

Срібло у ривку із результатом 116 кг здобув Ельтибар-Олег Махмудов у ваговій категорії до 67 кг.

Серед жінок успішно виступила Мирослава Виздрик у ваговій категорії до 76 кг. Вона посіла 3 місце із результатом 180 кг. Також спортсменка із львівського Городка виборола мале срібло у поштовху із результатом 105 кг.

Загалом за результатами змагань в активі важкоатлетів Львівщини командні перемоги юнаків до 17 років, юніорів до 20 років, молоді до 23 років та 2 місце серед чоловіків, що є неабияким успіхом.

Технічні результати виступів чоловіків:

Гоза Богдан – 2 місце (тренери: Гентош А., Гентош В., Косів О.) СДЮШОР-1 МОН; вагова категорія до 102 кг.

Ковальчук Андрій– 3 місце (тренери: Єсін С., Кононенко В.) СДЮСШОР «Веслярик» ФСТ Колос; вагова категорія до 61 кг.

Закашевский Павло – 3 місце (тренери: Плюта В, Кінарьов В., Тузяк С.) КДЮСШ «Атлет» ФСТ Динамо; вагова категорія до 96 кг.

Махмудов Ельтибар-Олег– 4 місце (тренери: Єсін С., Кононенко В.) СДЮСШОР «Веслярик» ФСТ Колос; вагова категорія до 67 кг.

Гоза Володимир – 4 місце (тренери: Гентош А., Гентош В.) СДЮШОР-1 МОН; вагова категорія до 96 кг.

Котельчук Володимир – 5 місце (тренери: Гентош А., Гентош В., Косів О.) СДЮШОР-1 МОН; вагова категорія до 61 кг.

Пилипяк Олег – 5 місце (тренер: Юркевич Г.) ЛДЮСШ «Енергетик» ФСТ Спартак; вагова категорія понад 109 кг.

Горідько Анатолій – 6 місце (тренери: Плюта В, Кінарьов В., Тузяк С.) КДЮСШ «Атлет» ФСТ Динамо; вагова категорія до 81 кг.

Мочернюк Данило – 6 місце (тренери: Мартинюк Я., Дребіт А.) КДЮСШ «Атлет» ФСТ Динамо; вагова категорія до 102 кг.

Галій Володимир – 7 місце (тренери: Гентош А., Гентош В., Косів О.) СДЮШОР-1 МОН; вагова категорія до 67 кг.

Терлак Віталій – 13 місце (тренери: Гентош А., Гентош В., Косів О.) СДЮШОР-1 МОН; вагова категорія до 81 кг.

Олевич Віталій – 17 місце (тренери: Гентош А., Гентош В.) СДЮШОР-1 МОН; вагова категорія до 81 кг.

Технічні результати виступів жінок:

Виздрик Мирослава – 3 місце (тренер: Плюта В.) КДЮСШ «Атлет» ФСТ Динамо; вагова категорія до 76 кг.

Нагорнюк Діана – 6 місце (тренери: Товстоног О., Кононенко В.) СДЮСШОР «Веслярик» ФСТ Колос; вагова категорія до 64 кг.

Заяць Ольга – 8 місце (тренери: Товстоног О., Гентош А., Кононенко В.) ФСТ Колос; вагова категорія до 49 кг.

Васьків Ірина – 8 місце (тренери: Рекша В., Клюшник Б., Бутенко Ю.) ЛДЮСШ «Енергетик» ФСТ Спартак; вагова категорія до 59 кг.

Петрук Ярина – 10 місце (тренер: Товстоног О.) КДЮСШ «ім. Ю.Кутенка» ЗСУ; вагова категорія до 49 кг.

Малявська Тетяна – 14 місце (тренер: Товстоног О.) КДЮСШ «ім. Ю.Кутенка» ЗСУ; вагова категорія до 59 кг.

Константинова Софія – 18 місце (тренери: Товстоног О., Кононенко В.) СДЮСШОР «Веслярик» ФСТ Колос; вагова категорія до 64 кг.

Дідик Галина – 20 місце (тренери: Гентош А., Гентош В., Косів О.) СДЮШОР-1 МОН; вагова категорія до 55 кг.