На головну > Новини > На Львівщині відбулись традиційні відбіркові змагання спартакіади «Сила духу»

На Львівщині відбулись традиційні відбіркові змагання спартакіади «Сила духу»

02 Липень 2019

Нещодавно, на базі Львівського державного коледжу харчової і переробної промисловості проведено   відбіркові регіональні змагання в рамках VII Всеукраїнської спартакіади «Сила духу».

Організаторами змагань виступили: управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області та Львівська обласна організація ФСТ «Спартак».

Метою проведення Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» є надання можливості потерпілим на виробництві соціальної адаптації, повернення до активного життя, їх реабілітації та залучення органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості до проблем осіб з інвалідністю.

Право підняти державний стяг України отримали багаторазові учасники Спартакіади – Ольга Харченко та Роман Гутник.

Привітали учасників: начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області Ігор Луцишин, заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Андрій Тур, директор Львівського державного коледжу харчової і переробної промисловості Михайло Григорців, представники ФСТ «Спартак» та інші.

Цьогоріч у спартакіаді брало участь 16 команд та 83 учасники, які змагались у шести видах спорту. Це армспорт, гирьовий спорт, дартс, настільний теніс, бомбаскет та шахи.

У комплексному загальнокомандному заліку найкращими стали представники міста Червоноград, друге місце виборола команда Золочівського району, а трійку призерів замкнули спортсмени-аматори Дрогобиччини.

Переможці в особистих змаганнях сформують команду Львівської області та представлятимуть Львівщину у фінальному етапі VIIВсеукраїнської спартакіади «Сила духу», яка відбудеться 18-20 вересня на базі ужгородського спортивного комплексу «Юність».