На головну > Новини > У Львівському аеропорту зустріли чемпіонів та призерів других Європейських ігор 2019

01 Липень 2019

Сьогодні, 1 липня, учасники ІІ Європейських ігор 2019 Львівщини прибули в Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького.

Начальник управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації Роман Хім’як та начальник Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України Руслан Сеник привітали спортсменів та їхніх тренерів з чудовим виступом.

«Із дев’ятнадцяти спортсменів, які у складі національної збірної команди України представляли Львівську область, восьмеро вибороли медалі Європейських ігор. Це дві золоті, три срібні та 3 бронзові нагороди», – зазначив Роман Хім’як.

Зустрічали спортсменів уболівальники, представники органів влади, рідні та друзі.

Нагадаємо, у других Європеських іграх у Мінську збірна команда України виборола третє загальнокомандне місце. У медальному заліку успішно виступили такі спортсмени Львівщини: борчиня Юлія Ткач та каратист Станіслав Горуна стали чемпіонами, срібними призерками були борчині – Юлія Хавалджи та Оксана Лівач, велосипедистка Олена Старікова, а бронзові нагороди отримали – кульовик Павло Коростильов, борчиня Алла Черкасова та каратистка Галина Мельник.

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА