На головну > Новини > Військовослужбовців Львівщини запрошують на спортивне тестування до команди «Ігор Нескорених 2020»


Військовослужбовців Львівщини запрошують на спортивне тестування до команди «Ігор Нескорених 2020»


01 Липень 2019


Триває відбір до української збірної, яка представить Україну на «Іграх Нескорених 2020» в Гаазі.   Цьогоріч до збірної потрапить на 5 осіб більше, ніж минулого, адже квота збільшилась з 15 до 20 учасників.

 

Спортивне тестування у Львові відбудеться 13 липня 2019 року на території Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України (вул. Клепарівська, 39-А).

 

Усі охочі пройти тестування у Львові повинні зареєструватись до 6 липня включно за лінком: https://invictusgames.in.ua/become-a-sportsman .

 

Хто може взяти участь: усі ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій АТО\ООС або в ході миротворчих операцій за участі України з 1991 року.

 

Документи, необхідні для участі у відборі на «Ігри Нескорених 2020»:

 

1) копія посвідчення УБД чи інваліда війни;

 

2) для добровольців: рекомендаційний лист від командира всього добровольчого з’єднання, в яке ви входите, з вказанням підрозділу та місця перебування у час отримання травми в зоні бойових дій, часу та обставин отримання поранення\травми\захворювання, у випадку відсутності первинних медичних документів — пояснення командира, чому вони відсутні;


3) копія заключення військово-лікарської комісії, заключення МСЕК або інші первинні медичні документи, що засвідчують ваше поранення, травму чи хворобу, набуті під час або в результаті виконання службового обов’язку в зоні бойових дій;

 

4) довідка від лікаря спортивної медицини про отримання допуску до занять спортом;

 

5) паспорт та фотографія 3*4 см.

 

Учасників відбору запрошують спробувати свої сили у 6 адаптивних видах спорту: легка атлетика (біг, стрибки в довжину, штовхання ядра, легка атлетика на візках), плавання, стрільба з лука, веслування на тренажері, пауерліфинг та велосипедний спорт (в тому числі велосипедний спорт на візках).

 

Наявність спортивного досвіду та спортивних досягнень не є обов’язковими, тому до спортивних тестувань запрошуються учасники, які ніколи не займались спортом.

 

Нагадаємо, «Ігри Нескорених 2020» відбудуться 9-16 травня 2020 року в Гаазі (Нідерланди).

 

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА