На головну > Новини > На Львівщині відбудеться перший відкритий фестиваль з японських шахів

На Львівщині відбудеться перший відкритий фестиваль з японських шахів

26 Червень 2019

6 – 7 липня 2019 року в Першій Львівській Медіатеці, що у Львові на вулиці Мулярській, 2-А,    відбудеться перший відкритий фестиваль з японських шахівшьоґі у день на Івана Купала.

На глядачів чекатимуть запеклі двобої між гравцями з України та країн Східної Європи, цікаві подарункита авторські смаколики від громадської ініціативи «Ukrainian Shogi Dojo».

Для всіх, хто цікавиться Японією – це чудова можливість познайомитися з давньою японською грою шьоґі.Захід відбуватиметься у форматі Відкритих дверей.

Навчальна зона для новачків діятиме впродовж усього часу проведення фестивалю.

Урочисте відкриття турніру 6 липня об 11:15 год.

Візитівкою заходу стане пряма трансляція з шьоґі клубу з Японії!Адже у той день, коли в Україні святкують Івана Купала, у японців відбувається фестиваль «Танабата».

Участь у фестивалі – безкоштовна!

Довідково:

Громадська ініціатива «Ukrainian Shogi Dojo» – заснована у 2018 році групою поціновувачів і просто гравців шьоґі. Це відкрита спільнота, що ставить за мету популяризацію шьоґі шляхом проведення фестивалів, турнірів та постійним залученням нових людей до нашого колективу.

Шьоґі – це японські шахи, гра, у якої є спільний предок із класичними західними шахами, тож вона має з ними спільні риси. Однак, розвиток в оточенні японської культури зробив шьоґі, водночас, і дуже відмінними від шахів. Тому, гра може бути цікава як всім любителям шахів, так і людям, зацікавленим у японській культурі та культурах інших народів в цілому.

Спільними зусиллями команда «Ukrainian Shogi Dojo» отримала визнання філіалу Японської Асоціації Шьоґі (JSA) у травні 2019 року.

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА

***ПРОГРАМА ТУРНІРУ:

Субота, 6 липня 2019

11:15 - Урочисте відкриття турніру

11:30 - Перший ігровий тур

13:00 - Обідня перерва

14:30 - Другий ігровий тур

16:00 - Третій ігровий тур

Неділя, 7 липня 2019

11:30 - Пряма трансляція з японського шьоґі клубу в Анджьо

13:00 - Обідня перерва

14:00 - Четвертий ігровий тур

16:00 - Урочисте закриття турніру та нагородження переможців.

Контактний особа для отримання додаткової інформації:

068 776 9368, голова ініціативи, Ігор Струмецький