На головну > Новини > На колегії управління фізичної культури та спорту обговорено підготовку резерву спортсменів Львівщини до збірних команд України


На колегії управління фізичної культури та спорту обговорено підготовку резерву спортсменів Львівщини до збірних команд України


25 Червень 2019


У вівторок, 25 червня, у конференц-залі готелю Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України   відбулось засідання колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

 

За головування начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Романа Хім’яка, розглянуто низку питань розвитку фізкультурно-спортивного руху Львівщини.

 

Відповідно до порядку денного, директор Львівського училища фізичної культури Степан Родак, доповів про роботу навчального закладу.

 

«Підготовка перспективних спортсменів – резерву до збірних команд України з олімпійських видів спорту – одне з головних завдань в діяльності нашого закладу», – зауважує Степан Родак.

 

Зі свого боку, начальник відділу спорту та проведення заходів управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Уляна Штангрет, розповіла про підготовку спортсменів Львівщини до участі в ІІ Європейських іграх 2019, що відбудуться 21-30 червня у столиці Білорусі Мінську.

 

Важливість розвитку фізичного виховання та спорту у вищих навчальних закладах підкреслив начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Анатолій Ігнатович.

 

Під час засідання начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як, вручив посвідчення майстра спорту таким спортсменам: Вероніці Нанівській, Марті Черненко, Софії Ковалик – художня гімнастика та Степану Дем‘янчуку (легка атлетика).

 

Також Роман Хім’як висловив подяку полковнику, начальнику Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України Руслану Сенику, за надану підтримку в проведенні засідання.

 

Ольга Мельник, прес-служба управління фізичної культури та спорту ЛОДА