На головну > Новини > На Львівщині стартував юнацький чемпіонат України зі стрільби з лука

На Львівщині стартував юнацький чемпіонат України зі стрільби з лука

24 Червень 2019

Урочистим відкриттям на Львівщині розпочався чемпіонат України   зі стрільби з лука серед юніорів 1999 р.н. та молодших.

Цьогоріч в змаганнях беруть участь 112 спортсменів з 10 областей України та м.Києва.

Учасників змагань привітали: начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім'як; представник Міністерства молоді та спорту України, державний тренер, ЗМС Олена Садовнича; головний спеціаліст управління молоді та спорту Львівської міської ради Юлія Гаврушко; перший заступник голови ЛОО ФСТ «Динамо» Віктор Яцковець; президент Львівської обласної федерації стрільби з лука Олександр Калініченко та головний суддя змагань, ЗТУ Віктор Михайленко.

Організаторами змагань виступили: Міністерство молоді та спорту України, Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА, Львівська міська рада, Львівська обласна федерація стрільби з лука, ЛОО ФСТ «Динамо» України.

Також під час відкриття урочисто вручено посвідчення про присвоєння почесного звання «Майстер спорту України міжнародного класу» – Олександрі Кукурузяк (м.Львів, тренер С. О. Колядінцева).

Варто зазначити, чемпіонат є етапом відбору кандидатів до збірної команди України, що братиме участь в Кубку Європи, який цього року відбудеться 15-20 липня у румунській столиці Бухаресті.

Прикрасою урочистого відкриття стали показові виступи юних грацій відділення художньої гімнастики КДЮСШ «Здоров'я» (директор О. В. Єресько).

Змагання триватимуть до 27 червня 2019 року.

Владлен Новаковський, старший тренер штатної збірної команди України зі стрільби з лука